Pracownicy Szkoły Podstawowej imienia Gryfa Pomorskiego w Rokitach
Dyrektor:
*****************************
Przedszkole i oddział przedszkolny:
Karolina Koziołko, Anna Konkel, Izabella Stefanowska, Dorota Czaja, Jolanta Narewska
*****************************
Edukacja wczesnoszkolna:
Dorota Finster-Dziadek, Jolanta Szczerba, Bożena Labuda , Izabella Stefanowska
*****************************
Język polski:
Anna Partyka, Katarzyna Sywanycz
*****************************
Język angielski:
Dawid Gralak, Renata Mielewczyk
*****************************
Język niemiecki:
Kinga Jelińska
*****************************
Historia:
Katarzyna Sywanycz, Daniel Trojanowski
*****************************
Matematyka:
Joanna Tusk, Marzena Bartelik
*****************************
Przyroda i biologia:
Halina Krauze, Hanna Toporek
*****************************
Informatyka:
Joanna Tusk, Marzena Bartelik, Piotr Szczerba
*****************************
Chemia:
Tadeusz Zblewski
*****************************
Fizyka:
Joanna Tusk
*****************************
Technika i zajęcia techniczne:
Piotr Szczerba
*****************************
Plastyka:
Piotr Szczerba
*****************************
Geografia:
Piotr Szczerba
*****************************
Muzyka:
Maja Pobłocka
*****************************
Wychowanie fizyczne:
Piotr Szczerba, Tadeusz Zblewski, Halina Krauze
*****************************
Edukacja dla bezpieczeństwa:
Maja Pobłocka
*****************************
Wiedza o społeczeństwie:
Daniel Trojanowski
*****************************
Pedagog:
Natalia Piątek
*****************************
Psycholog:
Agnieszka Kuryło
*****************************
Religia
Maja Pobłocka, Dorota Stenke
*****************************
Wychowanie do życia w rodzinie:
Dorota Stenke
*****************************
Świetlica:
Wychowawcy świetlicy:
Dorota Czaja , Maja Pobłocka, Natalia Piątek, Kinga Jelińska, Milena Stępień, Dorota Stenke, Jolanta Szczerba, Dorota Finster – Dziadek, Izabella Stefanowska
*****************************
Biblioteka:
Milena Stępień
*****************************
Język regionalny kaszubski
Bożena Labuda, Katarzyna Sywanycz,
*****************************
Historia i kultura Kaszubów:
Bożena Labuda
*****************************
Zajęcia z rewalidacji:
Dorota Finster-Dziadek, Jolanta Narewska
*****************************
Rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych:
Natalia Piątek
*****************************
Integracja sensoryczna:
Renata Mielewczyk, Olga Gańska
*****************************
Gimnastyka korekcyjna:
Halina Krauze
*****************************
Logopedia:
Jolanta Szczerba
*****************************
Doradztwo Zawodowe:
Joanna Tusk
*****************************
Nauczyciel wspomagający:
Hanna Toporek, Justyna Zelewska
*****************************
Obsługa techniczna:
Irena Ćwiek, Ilona Masowa, Edmund Kiełpiński, Wiesława Puzdrowska, Iwona Butowska, Mariola Mallek, Agnieszka Lepińska, Ewa Wenta, Małgorzata Mielewczyk, Marzena Myszk, Katarzyna Gruchała, Marlena Masowa, Marta Stricker
-