Szkoła Podstawowa w Rokitach

Szukaj
Godzina:

Idź do treści

Szkolny SU

Nasza SzkołaHASŁO PRZEWODNIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
"Wielu małych ludzi,
robiąc wiele małych rzeczy
potrafi zamienić
duże problemy
w radosne oblicze świata."Wybory do Samorządu Szkolnego

Dnia 27 września 2019r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu.

Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

Przewodnicząca: Weronika Maria Brzeska - klasa 8

Zastępcy przewodniczącej:
Weronika Driwa - klasa 6 i Przemek Witka - klasa 5b

Członkowie:
Lena Smentoch i Filip Stenka - klasa 4, Daria Lepińska i Agnieszka Brzeska - klasa 5a, Oliwia Stricker - klasa 5b, Nikola Biernat i Zuzanna Malek - klasa 6, Paulina Jóskowska i Dominika Gliwa - klasa 7.

Poczet sztandarowy
: Martyna Lepińska, Weronika Maria Brzeska i Jakub Lis - klasa 8.

Rezerwowy poczet sztandarowy
: Monika Czaja, Marcelina Wenta i Karol Kłopotek - klasa 7.


Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.


Opiekunowie SU: Marzena Bartelik, Weronika Reuter, Dorota Stenke, Justyna Zelewska
Opiekun pocztu sztandarowego: Dawid Gralak.
*****************************************************************


Podziel się kocykiem

Uczniowie klasy II i Samorząd Szkolny zapraszają do przyłączenia się do akcji "Podziel się kocykiem". Celem akcji jest pomoc bezdomnym zwierzętom. Tego roku dary trafią do Schroniska dla bezdomnych psów w Kościerzynie, kotów będących pod opieką Fundacji "Kotella" z Gdańska oraz podopiecznych Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Ostoja" w Pomieczynie. Zbieramy: koce, ręczniki, legowiska, papierowe ręczniki, codzienną prasę (gazety), mokrą i suchą karmę dla psów i kotów, smycze, miski, środki czystości.
Jesteśmy przekonani, że każdy z nas znajdzie jakiś stary kocyk, który przyda się bezdomnym psom i kotom w mroźne, zimowe dni. Wszelkie dary można składać u Pani Weroniki Reuter w terminie od 18 XI - do 6 XII 2019.

WsteczPlayDalej

**************************************************************************************************************


"Minuta dla SM"

W dniu 18 października 2019 nasza szkoła wzięła udział w projekcie "Minuta dla SM". Celem działań jest zwiększenie świadomości, czym jest stwardnienie rozsiane. W ramach projektu fundacja zachęcała do zrobienia zdjęć z pomarańczowym akcentem (pomarańczowy kolor to symbol SM). Nasi uczniowie i pracownicy jak zawsze chętnie wspierają takie działania i z wielką radością odpowiedzieli na zaproszenie. Każde dobro dane drugiemu nie zostaje zapomniane.


Opiekun Samorządu Szkolnego
Dorota Stenke

WsteczPlayDalej
Powrót do treści | Wróć do menu głównego